HET BESTUUR

Foto Joris

Joris Stalpaert Voorzitter Joris.stalpaert@skynet.be 0475/95 09 80

Knipsel

Chris Heyligen Ondervoorzitter manou-heyligen@hotmail.com 0472/29 83 16

Knipsel

Joël Geeraerts Secretaris & Jeugdcoördinator Joel.geeraerts@skynet.be 0471/26 68 57

Foto John

Johnnie Schoovaerts Penningmeester johnnie.schoovaerts@hotmail.com 0473/25 95 52

Foto Guido

Guido Clijsters Kantine verantwoordelijke Guido.clijsters@telenet.be

Knipsel

Paul Dams Bestuurslid

Foto Wilfried

Wilfried Hubain Bestuurslid

Knipsel

Manou Vereycken Feestcomité jeugd manou-heyligen@hotmail.com

Knipsel

Katleen Meurrens Assistent penningmeester katleen.meurrens@telenet.be 0495/53 41 96

Foto Dimitri

Dimitri Vranckx Hulp-secretaris dimitri.vranckx@telenet.be 0473/88 33 80

  • Facebook App Icon

© 2016 by KV Tremelo. Proudly created with Wix.com

Foto John

Johnnie Schoovaerts Penningmeester johnnie.schoovaerts@hotmail.com 0473/25 95 52