HET BESTUUR

Foto Joris Stalpaert

Joris Stalpaert Voorzitter Joris.stalpaert@skynet.be 0475/95 09 80

Knipsel

Chris Heyligen Ondervoorzitter manou-heyligen@hotmail.com 0472/29 83 16

Knipsel

Joël Geeraerts Secretaris

Foto John

Johnnie Schoovaerts Penningmeester johnnie.schoovaerts@hotmail.com 0472/26 94 51

Foto Guido

Guido Clijsters Kantine verantwoordelijke Guido.clijsters@telenet.be

Knipsel

Paul Dams Bestuurslid

Knipsel

Manou Vereycken Feestcomité jeugd manou-heyligen@hotmail.com

Knipsel

Katleen Meurrens Assistent penningmeester katleen.meurrens@telenet.be 0495/53 41 96

Foto Dimitri

Dimitri Vranckx Hulp-secretaris dimitri.vranckx@telenet.be 0473/88 33 80